Metin2 pvp server Büyülü Silah Sura Nasıl Dizilir?

Büyülü Silah Sura karakteri aslında bir açıdan Bedensel Savaşçı ile aynı noktada buluşabiliyor. Büyülü Keskinlik yetneeği, Bedensel Savaşçıdaki Hava Kılıcı yeteneğiyle oldukça benzer hatta aynı. Aslında bu ipucundan yola çıkacak olursak gerek itemler gerekse efsunlar konusunda Bedensel Savaşçıların ihtiyaç duyduğu efsunlarla hemen hemen aynı.

Büyülü Silah her ne kadar Bedensel Savaşçılarla aynı noktada buluşuyor olsa da Suraların tümünün Zeka efsununa ihtiyaç duyduğunu unutmayalım. Büyülü Silah Suralar hem düz vuruşlarıyla hem de yetenek atışlarıyla popülerdirler…

Bundan dolayı da itemlerinizde Zeka efsununun yanı sıra kritik vuruş – delici vuruş ve güç efsunlarını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz..

Büyülü Silah Suralar vs’lerde ne yapmalı?

1 – İtemlerinde mutlaka zeka-kritik vuruş-delici vuruş—güç efsunları olmalıdır.

2 – Ortalama Hasar’a sahip silahlar kullanacaksa Ortalama Hasar yüksek olmalıdır, Beceri Hasar’ına ihtiyaç duymaz.

3 – Savunmasını güçlendiren bir yeteneği olsa da yine de büyüye karşı dayanıklılığı ve kılıç savunmasının yüksek olmasını tavsiye ediyoruz.

4 – Düello devam ettiği esnada rakibe mümkün olduğu kadar yakından vurmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı yetenekleri alan etkili ve tek hedefe odaklanan yetenekler değiller.

5 – Aynı zamanda delici vuruşlarınız büyülü keskinlik yeteneğinizle birleştiğinde oldukça yüksek hasarlar çıkarabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


270 views