Metin2 Pvp Server Çeşitleri

Metin2 pvp serverler için çeşitler çok fazladır. Bunlardan bazılarını sizler için sıralayacağız ve açıklamaya çalışacağız:

Metin2 Emek pvp Serverler: Bu sunucularda oyuncular için zorlayıcı ve zevkli sistem vardır. Oyuncular emek vererek item ve saygı sahibi olurlar. Kısa sürede kendi karakterlerini tamamlayamazlar. Slot, boss, metin taşlarını keserek kasılabilirler. Bu tarz oyunlar genelde daha büyük yaşlı oyunculara hitap eder.

Metin2 Wslik pvp Serverler: Bu oyunlar ise genelde başlar başlamaz bütün itemlerin ücrersiz olduğu, karakter skillerinin tam ve perfect olduğu oyunlardır. Oyuna girer girmez diğer oyuncular ile savaşmaya başlanılabilir.

Metin2 Orta Emek Serverler: Bu serverler hem orta zorlukta hem de emek olarak geçiyor. Bu tarz oyunlarda item yapması kolayken skiller  ve level kasmak zor olabilir ya da tam tersi durumlar oyuncular için düzenlenmiş olabilir. Bu tarz oyun tanıtımlarına bakarak kafanızdaki metin2 pvp serveri bulabilirsiniz.

Metin2 Kolay Serverler: Bu tarzda ise oyuna girdiğinizde düşük levelde başlarsınız. Fakat item ve level kasmak kolaydır. Basit bir şekilde çok efor sarftmeden karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Dört ana çeşitte sizler için metin2 pvp serverleri kısaca açıkladık. Sizler de kafanızdaki oyun stilini bu şekilde umarız bulursunuz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


299 views