Metin2 pvp server Ejderha Gücü Şaman Nasıl Dizilir?

“Ejderha Gücü Şaman’lar da aynı suralar gibi en çok “zeka” efsununa ihtiyaç duyarlar. Şamanların da hem yetenekleri hem de düz vuruşları Zeka efsunu ile doğru orantılı olarak yükseltmektedir. Bundan dolayı Ejderha Gücü Şaman’ların da olmazsa olmazı olan Zeka efsunu karakteri her anlamda yani hem savunma olarak hem de saldırı olarak güçlendirmektedir.”

“Ejderha Gücü Şaman’ların en popüler özellikleri kritik vuruş ve kutsama yetenekleridir. Bu iki efsun sayesinde hem rahat kasılabilirler hem de vs’lerde önemli ölçüde hasarı engelleyip aynı zamanda hasar arttırabilrler. Ejderha Gücü Şaman’lar düz vuruşlara pek odaklanmazlar. Saldırıları daha çok yetenekleri üzerinden ilerler…”

“Bu belirttiğimiz açıklamalardan dolayı karakterin başlıca ihtiyaç duyduğu efsunlar ve itemler şu şekildedir;

* Zeka Efsunu
* Kritik vuruş Efsunu
* Büyü Hızı

“Bu efsunlar sayesinde hem saldırılarınız seri ve hızlı bir şekilde tekrarlanacak hem de hasarınız ve kritik vuruşlarınızın etkisi artış gösterecektir.”

Ejderha Gücü Şamanlar vs’lerde ne yapmalı?

1 – İtemlerinde yukarda belirttiğim gibi “ zeka – kritik vuruş – büyü hızı “ efsunları mutlaka olmalıdır.

2 – Zeka bonusu kendiliğinden olan ( örneğin cennetin gözü küpe, inci kolye ) gibi itemleri envanterinde bulundurmalıdır.

3 – Büyü hızı veren ayakkabıları ve silahları tercih etmelidir… Ortalama hasara ihtiyaç duymaz. Daha çok Beceri Hasarı üzerinden hasar arttırımı sağlamaktadır.

4 – Savunmasalar olarak kendi yetenekleri olan yansıtma ve kutsama becerileri her ne kadar rakipten aldığınız hasarı azaltsa da yine de rakibin yetenekleri ve silahlarına karşı savunma dizmek sizi daha çok ayakta tutacaktır.

5 – Ejderha gücü Şamanların silah tercihi ise yelpazelerdir…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


377 views