Metin2 pvp server İyileştirme Gücü Şaman Nasıl Dizilir?

“ İyileştirme Gücü Şaman yeteneklerine sahip karakterler de aynı büyülü silah sura ve bedensel savaşçılar gibi düz vuruşlaryla belirgin karakterlerdir. Silahlarında Ortalama Hasar tercih eden İyileştirme Gücü Şamanlar aynı zamanda kritik vuruş ve delici vuruş oranlarını da yüksek tutarak hem yetenek atışlarını hem de düz vuruşlarını yüksek hasarla tetikleyebiliyorlar…”

“ Bu karakterin en önemli özelliklerinden biri de kendine sağladığı hareket hızı ve saldırı gücü arttırımı yetenekleridir. Bu iki pasif yetenek sayesinde hem vs’lerde hem de kasılırken önemli ölçüde hız ve zaman kazandırır..”

İyileştirme Gücü Şamanlar için;

* Ortalama Hasar
* Çan Silahları
* Büyü Hızı
* Zeka

 

İyileştirme Gücü Şamanlar vs’lerde ne yapmalı?

1 – Yukarda da belirttiğim gibi zeka ve büyü hızı başta olmak üzere kritik vuruş ve delici vuruş oranlarının yüksek tutulması.

2 – Savunmayalı dayalı yeteneği olan iyileştirme yeteneğinin yanında savunma eşyalarının diziliminin de önemli rol oynaması.

3 – Büyü hızının sağladığı avantaj ile vs.lerde canı azaldığında ani iyileştirme becerisi ile tekrardan yüksek cana sahip olması.

4 – Düz vuruşların gücünü tetiklemek ve arttırmak için delici vuruş oranlarının yüksek tutulmasıyla seri atakların yapılması.

Özellike;

Çan tercihi yapılan İyileştirmeci Şamanlar, grup dahilinde ve lonca savaşlarında da önemli role sahiptiler… İyileştirme becerisi, yüksek saldırı becerisi ve hareket hızı becerileri ile kondisyon sağlamada bir numaradırlar…

“ İyileştirmeci Şamanlar’ın en belirgin özelliklerinden biri olan iyileştirme becerisi de karakterin en karakteristik özelliği olup, oyun içerisinde “patron” kıdemine sahip canavaların kesiminde de büyük yardım sağlamaktadır.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


237 views