Metin2 pvp server’de Bedensel Savaşçı Nasıl Dizilir?

Metin2 pvp server’de Bedensel Savaşçı Nasıl Dizilir?
1- Bedensel Savaşçı

“  Bedensel Savaşçı için gereken en önemli unsurlardan biri delici vuruşlardır. Hava kılıcı ortalama hasarınızı arttırdığından dolayı düz vuruşlarınızı güçlendirmek, karakterinizin hem vs’lerde hem de kasılırken vurduğu hasarı önemli derecede yükseltir.”

“ Bedensel Savaşçı için ortalamalı silah kullanımlarında önemli olan unsur “ Ortalama Hasar “ dır. Ortalama Hasar’ınız ne kadar yüksek olursa verdiğiniz hasar da aynı ölçüde artar. Ortalama Hasar’a sahip silahlar kullanırken Bedensel Savaşçı’da Ortalama Hasar’ınızın yüksek olmasına özen gösterebilirsiniz.”

“ Bedensel Savaşçı vs’lerde ne yapmalı? “

“ Bedensel Savaşçılar, karşısındaki rakibin karakter özelliklerine bakarak rakibin yeteneklerine karşı kullanması gereken Büyüye Karşı Dayanıklılık ve Silah Savunmaları ( KILIÇ – BIÇAK – OKA KARŞI DAYANIKLILIK – ÇAN – YELPAZE – ÇİFT EL SAVUNMASI ) gibi savunmalar kullanarak ayakta kalma ve dayanıklılığını önemli derecede arttırır. Bedensel Savaşçıların yetenekleri hasara dayalı yetenekler olduklarndan dolayı savunmalarını güçlendirmek de önemli ölçüde karakterin dayanıklılığını etkiler.”

Örnek olarak; Bedensel bir savaşçı ile Kara Büyü özelliklerine sahip bir sura’nın savaştığını düşünürsek yapılması gerekenler –

1 Mümkün olduğu kadar Delici Vuruş oranlarınızı yükseltmek.
2 Kritik vuruş oranlarınızı yükseltmek
3 Büyüye karşı dayanıklılık savunması dizmek
4 Suralar bildiğiniz gibi Kılıç özelliği taşıyan silahlar kullandığından dolayı Kılıç Savunması dizmek.
5 Mümkün olduğu kadar düz vuruşlarınızla delici vuruşları tetiklemek. Bu da Sura Savunmasını düşürmenizde önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


164 views