Metin2 pvp serverler Karabüyü Sura Nasıl Dizilir?

Kara Büyü Sura özelliklerine sahip Suralar hem savunma hem de saldırı açısından Metin2 oyununda dolaylı ve doğrudan olarak en güçlü karakterler olarak nitelendirilirler. Kara Büyü Sura karakterinin yetenekleri hem savunma hem de saldırı odaklı olduğundan bu karakter için en önemli unsur, eşyalarında ZEKA efsununun bulunmasıdır. Suralar doğrudan olarak zeka efsunundan yetenek güçlendirmesi kazanırlar. Bundan dolayı bu efsun Suralar için olmazsa olmazdır.

Bu karakterin nitelikli özelliklerine bakacak olursak pasif olarak savunma ve saldırı yapan 2 yeteneği olan Karanlık Koruma ve Ateş Hayaleti karakterin en karakteristik özellikleridir. Özellikle vs’lerde Sura karakterini ayakta tutan en önemli unsurlar bunlardır.

Kara Büyü Suralar vs’lerde ne yapmalı?

Bu karakterin olmazsa olmaz efsunu “Zeka ve Büyü Hızı” dır. Düz vuruşlara odaklanmış bir karakter olmadığından yetenek atışlarınızı güçlendirmek ve hızlandırmak adına bu iki efsunu mutlaka barındırmalısınız. Bunların yanı sıra kritik vuruş oranlarınızın yüksek olması da ayrıcalık katacaktır.

— Özellikle;

1 — Silah ve kalkanda “Zeka” efsununu mutlaka barındırmalıdırlar.
2 – Zeka bonusu veren “ Cennetin Gözü Küpe” ve “İnci Kolye” tercih edilmelidir.
3 – Büyü hızı ve kritik vuruş hasar veren yeteneklerinizin zincirleme olarak sıfırlanmasıyla devamlı hasar vermenizi sağlar.
4 – Beceri Hasar’lı silah kullanımlarında Beceri Hasarı yüksek tutulmalıdır. Çünkü Kara Büyü Suralar düz vuruşlardan çok, yetenek kullanımları üzerine yoğunlaşmış bir karakterdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


283 views